Abonament RTV

Aktualizacja wysokości opłat abonamentowych na rok 2016.

Poczta Polska S.A informuje, że w związku z rozporządzeniem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 1 grudnia 2015 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie wysokości opłat abonamentowych za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych oraz zniżek za ich uiszczanie z góry za okres dłuższy niż jeden miesiąc w 2016 r., nastąpiła aktualizacja wysokości stawek opłat abonamentowych na rok 2016. Powstałe nadpłaty podlegają z urzędu zaliczeniu na poczet bieżących opłat abonamentowych, a w razie ich braku na poczet przyszłych opłat abonamentowych zgodnie z art. 76 § 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa.

Zgodnie z powyższym rozporządzeniem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, miesięczna opłata za używanie odbiornika telewizyjnego albo odbiornika radiofonicznego i telewizyjnego w roku 2016 wynosi 22,70 zł.

W przypadku żądania otrzymania zwrotu nadpłaconej kwoty opłaty abonamentowej, Abonenci proszeni są o składanie wniosków na adres: Poczta Polska S.A . COF, Wydział Abonamentu RTV, ul: Bernardyńska 15, 85-940 Bydgoszcz celem indywidualnego rozpatrzenia.

Wniosek o zwrot nadpłaty z tytułu nadpłaty w opłatach abonamentowych na rok 2016Infolinia dla usługi RTV (+48) 43 842 06 06 (opłata wg cennika operatora).     Czynna w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Korzystając ze strony zgadzasz się na zapisywanie prywatnych danych zawartych w plikach cookies i im podobnych technologii w urządzeniu końcowym. Zapoznaj się z naszą polityką wykorzystywania danych. Zamknij